Фірма батьків міського голови Мелітополя одержали замовлень для проведення томографії на 5 мільйонів гривень

Фірма батьків міського голови Мелітополя одержали замовлень для проведення томографії на 5 мільйонів гривень, Виктор Першин

КНП “Запорізька обласна клінічна лікарня” Запорізької облради 4 січня за результатом тендеру уклало угоду з ПП “Центр комп’ютерної томографії” на послуги комп’ютерної томографії вартістю 872 тис. грн. Фірма має провести 660 досліджень  комп’ютерної томографії  пацієнтам  з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу (без контрастної речовини 700 грн/од, з контрастною речовиною – 1700 грн/од); досліджень з контрастною речовиною шиї, грудної клітки, черевної порожнини, тазу пацієнтам з підозрою на онкогематологічне захворювання (1700 грн/од).

ПП “Центр комп’ютерної томографії” має медичний центр і за адресою обласної клінічної лікарні. Вперше ЗОКЛ замовила такі послуги в лютому 2020 року, повідомили «Наші гроші. Запоріжжя».

ПП “Центр комп’ютерної томографії” належить Сергію Федорову та Наталії ФедоровійВони - батьки нинішнього міського голови Мелітополя Івана Федорова. Раніше він був першим заступником голови Запорізької облдержадміністрації, а до цього довгий час заступником міського голови Мелітополя і був депутатом Запорізької облради.Тож саме під час перебування Федорова на посаді першого заступника голови Запорізької ОДА “Центр комп’ютерної томографії” вперше отримав підряд від “Запорізької обласної клінічної лікарні”. З того часу вартість підрядів фірми вже сягнула 5,26 млн грн, з яких 3,04 млн грн отримано від Лікарні  інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги Мелітопольської міської ради. Від мелітопольської лікарні всі закупівлі отримані без конкурсу.

мелітополь батьки івана федорова томографія замовлення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии