• Главная
  • «ПриватБанк» та «Ощадбнк» додали функції своїм терміналам
15:54, 1 февраля

«ПриватБанк» та «Ощадбнк» додали функції своїм терміналам

«ПриватБанк» та «Ощадбнк» додали функції своїм терміналам

Практично всі великі українські банки, включаючи «Ощадбанк» та «ПриватБанк», доводять до відома своїх клієнтів інформацію про нововведенняпри здійснених операційз терміналами. Тепер в цих пристроях можна міняти валюту на гривні, повідомив GSMinfo.

Постанову відало керівництво Нацбанкуоширюється вона на всі фінансові організації, які володіють власними терміналами самообслуговування. Переобладнання пристроїв має вже розпочатись, швидкість установки нових терміналів буде залежати від самих банків.

Тепер українці зможуть міняти валюту на гривню в терміналах. Поміняти гривні на валюту як і раніше не можна, для цього доведеться відвідувати відділення банків або спеціальні сервіси-обмінники. Однак послуга буде вигідною не тільки для жителів України, а й гостей країни, які зможуть швидко поміняти свої гроші на ті, що використовуються в державі. 

Також були додані нововведення для українців, які не стосуються роботи банкоматів. Наприклад, підтверджувати міжнародні перекази тепер можна за допомогою мобільного додатку “Дія” з ID-картою та біометричного закордонного паспорта. Крім цього розширені можливості для торговцівдержавними облігаціями та цінними паперами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#мелиторль #банки #обмен валюты на гривны через терминалы
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...