• Главная
  • Для чого потрібні витяжки на кухні?
Новости компаний
16:31, 8 марта

Для чого потрібні витяжки на кухні?

Новости компаний

Кожна господиня знає, що кількість випарів та нагару під час приготування їжі швидко забруднює повітря і значно ускладнює дихання в приміщенні. Класичні вентиляційні отвори в даному випадку безсилі, адже вони не здатні забезпечити гарне втягування повітря та його збагачення свіжим киснем. В такому випадку оптимальним буде рішення купити витяжку на кухню – таке обладнання здатне мінімізувати забруднення повітря, шляхом його забору та заміни на очищений. Серед основних переваг встановлення такого обладнання в кухонному приміщенні являються наступні:

  • видалення запаху їжі, котрий активно виділяється під час готування;
  • зменшення кількості шкідливих речовин в повітрі;
  • насичення повітря в приміщенні свіжим киснем;
  • забезпечення комфорту під час приготування їжі;
  • гарантія відсутності задимленості в приміщенні.

Як ви вже зрозуміли, працювати на кухні без обладнаної вентиляційної системи в деяких випадках може бути навіть небезпечно. Великий асортимент витяжок включає як дорогі, так і бюджетні модифікації, тому кожен зможе обрати найбільш підхожий варіант.

Для чого потрібні витяжки на кухні?, Для чого потрібні витяжки на кухні?

Для чого потрібні витяжки на кухні?, Для чого потрібні витяжки на кухні?

Популярні види витяжок

На сьогодні існує величезний асортимент витяжок з різноманітними конструкційними, функціональними і додатковими особливостями. Враховуючи розміри і особливості кухонного приміщення, а також форми виробів всі витяжки умовно розділяються на декілька категорій:

1. Навісні. Ці прилади вважають найпопулярнішими, а крім того досить економічними. Вони монтуються прямо над плитою. Витяжка має невеликі розміри, легко вписується в інтер'єр мініатюрних приміщень

2. Вбудовані. Цей тип користується попитом серед користувачів, яким не до смаку, щоб на фоні кухонного гарнітуру відділялась різна техніка – виріб встановлюється в тумбу, розміщену над плитою. Такі модифікації мають висувний блок, що дозволяє збільшити периметр витягування. Техніка може бути цілком вбудованою в основу або мати телескопічну форму – при потребі висуватися одним рухом. Ви можете знайти телескопічні витяжки на сторінці або ознайомитися з іншими варіантами.

3. Купольні. Найпотужніші вироби, які мають попит на кухнях з великою площею. Головна особливість криється у під’єднанні до головної вентиляційної системи, що дозволяє значно підвищити продуктивність. Крім того, виробники пропонують великий асортимент – ви зможете обрати найкращий серед доступних.

Вище наведені найбільш популярні варіанти, які мають попит і часто використовуються в домашньому побуті. Самі ці моделі найбільш продуктивні і підхожі для різноманітних покупців.

Для чого потрібні витяжки на кухні?, Для чого потрібні витяжки на кухні?

Для чого потрібні витяжки на кухні?, Для чого потрібні витяжки на кухні?

На що звернути увагу при виборі?

Підбираючи оптимальний варіант витяжки варто враховувати безліч факторів, адже дана продукція буде активно використовуватися вами протягом довгого часу і забезпечуватиме якість повітря у вашому домі. В першу чергу потрібно врахувати продуктивність обладнання – вона має відповідати розмірам приміщення і мати змогу забезпечити якісне очищення.

Не менш важливо правильно обрати матеріал виробу – найбільш стійкими та зносостійкими вважаються моделі, виготовлені з нержавіючої сталі. Також можна віддати перевагу варіантам із захисним склом – вони мінімізують ризик потрапляння жиру та їжі на поверхню фільтрів.

Також варто звернути увагу на дизайн виробу – адже це також вплине на його використання. Важливо, щоб техніка вписалася в загальний вигляд приміщення, гарно комбінувалася з технікою і не створювала ефекту роз’єднання. Підбираючи витяжки не слід зупинятися на першому ліпшому варіанті – оцініть всі характеристики, порівняйте обраний варіант з декількома іншими моделями.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#витяжки #кухня
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...