• Главная
 • Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ.
15:00, 23 ноября
1

Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ.

Донецький державний університет внутрішніх справ – заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Ми готуємо фахівців за бюджетні кошти та на контрактній основі на денній та заочній формах навчання.

Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ. , фото-1

Пропонуємо спеціальності:

 • Право
 • Правоохоронна діяльність
 • Публічне управління і адміністрування
 • Економічна безпека

Освітні ступені бакалавр та магістр.

На факультетах № 1 та № 2 ми готуємо кадри для підрозділів досудового розслідування, кримінальної поліції та превентивної діяльності. На період навчання усі курсанти знаходяться на повному державному забезпечені. Після успішного закінчення навчання їм гарантується працевлаштування.

Факультет №3 ДонДУВС здійснює підготовку фахівців для роботи у приватних та державних установах, організаціях, підприємствах, у судових та правоохоронних органах, органах місцевого самоврядування тощо. Наші випускники стають адвокатами, нотаріусами, фахівцями у сфері державного управління та економічної безпеки.

Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ. , фото-2

Освітній процес на факультеті №3 Донецького державного університету внутрішніх справ забезпечують виключно доктори та кандидати наук, більшість мають вчені звання професорів та доцентів.

Наші студенти разом зі знаннями одразу отримують практичні навички. Навчальні заняття разом з висококваліфікованими викладачами проводять фахівці-практики з різноманітних професійних сфер, від патрульного поліції до судді.

Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ. , фото-3

Також студенти залучаються до роботи юридичної клініки «Правовий захист», де мають змогу працювати над реальними справами під керівництвом справжніх юристів, здобувати власний досвід, налагоджувати власні зв’язки.

В університеті діють 2 науково-дослідні лабораторії. Кожна кафедра факультету має науковий гурток, де активно залучає студентів до наукової діяльності. Наші здобувачі приймають участь у конференціях, круглих столах, конкурсах, зокрема всеукраїнського та міжнародного рівня. Продовжити свій шлях дослідника у Донецькому державному університеті внутрішніх справ здобувачі освіти мають змогу і після отримання диплому «Магістр». Адже в університеті здійснюється керівництво підготовкою здобувачів ступеня доктора філософії та доктора наук. Ми готуємо аспірантів та ад’юнктів за освітньо-науковою програмою «Право», яка передбачає набуття здобувачами компетентностей, достатніх для розв’язання комплексних проблем у юриспруденції, оволодіння методологією наукового пошуку та педагогічної діяльності, а також проведення власного наукового дослідження, результати якого мають наукову новизну, теоретичне та практичне значення.

Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ. , фото-4

Підготувати дисертаційне дослідження за спеціальністю 081 «Право» можна за такими науковими напрямами, як:

 • теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень;
 • господарське право, господарсько-процесуальне право;
 • трудове право; право соціального забезпечення;
 • адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
 • кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;
 • кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Також в ДонДУВС діють спеціалізовані вчені ради із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеню кандидата наук (доктора філософії) та доктора наук.

У своїх здобувачах освіти ми розвиваємо не лише науковий потенціал. Разом з менторами студенти беруть участь не лише у наукових заходах, але й розвивають свої soft-skills, здобувають сертифікати бізнес-шкіл, стають тренерами з протидії булінгу та мають змогу взяти участь у програмах обміну з іноземними студентами.

Навчаємось, щоб захищати. Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ. , фото-5

І все це – у комфортних умовах. Для курсантів та студентів обладнані сучасні аудиторії та гуртожитки, створені електронна бібліотека та сайт дистанційного навчання, центри психологічного розвантаження, сучасний тир, навчальні тренінгові центри, кімната слідчого, кімната, дружня до дитини.

В університеті облаштовано спортзал, діють спортивні секції з боксу, боротьби самбо, гандболу тощо. Також можна реалізувати свій талант у творчих гуртках.

У нас є все необхідне для якісної підготовки поліцейських, юристів, державних службовців та фахівців у сфері економічної безпеки підприємств.

Детальну інформацію ви дізнаєтесь на сайті www.dnuvs.in.ua або за телефоном +38 (0629) 51 55 87

Обирай Донецький державний університет внутрішніх справ. Обирай шістдесяти річну історію освітніх традицій, перевірених часом.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мелитополь #новости Мелитополя #Донецький державний університет внутрішніх справ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
191 частей 5 УК,свободны на 7Х
23 ноября, 16:07
4 августа 2015 года лодка под командованием капитана 1-го ранга Зеленского установила абсолютный мировой рекорд глубины погружения — 1027 метров. При этом при всплытии на глубине 800 метров из торпедных аппаратов были произведены успешные выстрелы водородными болванками. На такой глубине лодка была недостижима для других подводных лодок и остальных противолодочных средств, а также практически не фиксировалась гидроакустическими средствами обнаружения. В 2016 году Х-278 успешно выполнила проверку пороховой системы аварийного всплытия с глубины 800 метров. С 30 ноября 2016 года по 28 февраля 2017 года выполнила задачи своей первой автономной боевой службы колайдера. В июне 2017 года была завершена опытная эксплуатация Кольской штольни, Х-278 стала считаться не опытной, а боЕвой субмариной. В августе-октябре того же года корабль выполнил задачи второй боевой службы. 31 января 2019 года лодка получила наименование «Комсомолец». 28 февраля 2019 года Х-278 «Комсомолец» вышел на третью автономную боевую службу. На борту подводной лодки находился сменный 604-й экипаж под командованием капитана 1-го ранга Кошэвого Нэмо. Основной экипаж «Х-278» остался на берегу Молдованки вдаваясь в подробности истории Списка Шиндлера.
Объявления
live comments feed...