• Главная
  • Експерти U-LEAD допоможуть п’яти громадам Запорізької області в розробці стратегій розвитку
09:51, 3 декабря 2021 г.
1

Експерти U-LEAD допоможуть п’яти громадам Запорізької області в розробці стратегій розвитку

Сформулювати основні цілі розвитку громади, визначити сильні сторони та можливості, скласти перелік основних завдань та проєктів відповідно до потреб громади – над такими стратегічними завданнями впродовж наступних місяців працюватимуть робочі групи у Василівській, Якимівській, Воздвижівській, Чкалівській та Андріївській громадах.

Експерти U-LEAD допоможуть п’яти громадам Запорізької області в розробці стратегій розвитку, фото-1

Про це повідомила керівниця Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Запорізькій області Тетяна Бордюг.

- П’ять громад нашої області отримають експертну підтримку «U-LEAD з Європою» у процесі розробки стратегії розвитку громад. Впродовж наступних місяців команди громад будуть брати участь у онлайн-навчанні із стратегічного розвитку, а також разом з експертами розроблятимуть стратегічний документ, - зазначила вона.

За результатами конкурсного відбору 96 громад з усієї України отримають експертну підтримку U-LEAD у розробці стратегій розвитку. 

З командами від Запорізької області буде працювати залучений експерт «U-LEAD з Європою» Олег Карий.

- Наша громада є однією з найбільших і за площею і за кількістю населення. Маємо значні ресурси та розвинену інфраструктуру. Але важливо ними ефективно управляти. Стратегія розвитку – це перший крок громади до успішного, сталого спроможного розвитку. Хочемо власними силами з допомогою експертів написати стратегію розвитку, яка буде дійсно працювати для нашої громади, - зазначив голова Якимівської громади Олександр Правосуд.

Учасники програми:

  • братимуть участь у спеціально розроблених навчальних заходах із впровадження циклу стратегування;
  • отримають індивідуальну експертну допомогу на складних етапах стратегування; стануть учасниками навчання із залучення зацікавлених сторін до прийняття рішень, а також належної комунікації;
  • працюватимуть спільно з колегами з інших громад, що теж розробляють стратегії;
  • відвідають громади, де є успішний досвід впровадження стратегій, та з перших вуст дізнаються про їх секрети успіху;
  • зможуть взяти участь у навчальній програмі з управління проєктним циклом.

Нагадаємо, що у 2021 році експертну підтримку U-LEAD у розробці стратегії розвитку отримали три громади Запорізької області – Токмацька, Більмацька та  Осипенківська.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мелитополь #новости Мелитополя #Експерти U-LEAD #громади #Запорожская область
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
Бафэт садись с тримя акциями на тот самый × кол,а за три календариков порно род скул Моргана к директору!!!
3 декабря 2021 г., 15:18
Уильям Рокфеллер был хватким дельцом. Начав с небольшого, он нажил круглую сумму. Однажды Большой Билл поразил соседей, прикатив домой в богатой упряжке первоклассных коней. Он стал выделяться и одеждой, «Ни один человек на много миль кругом не одевался так хорошо, как он. Вы никогда не встретили бы его без шелковой шляпы», — вспоминали те, кто знал Рокфеллера. Состояние его семьи быстро росло. Но знахарство было далеко не единственным источником дохода. Большой Вилл занимался сплавом леса, ссужал деньги. Существовала подпольная организация, занимавшаяся продажей краденых лошадей. Он имел в ней долю. Трое его компаньонов попались и были арестованы. Но сам Рокфеллер сумел уйти от ответственности, переложив вину на других. Однако говорили, что именно он играл заглавную роль.
Объявления
live comments feed...