• Главная
  • Четвертий раунд перемовин України та росії відбудеться 14 чи 15 березня, - Подоляк
16:30, 13 марта

Четвертий раунд перемовин України та росії відбудеться 14 чи 15 березня, - Подоляк

Четвертий раунд перемовин України та росії відбудеться 14 чи 15 березня, - Подоляк

За словами радника глави Офісу Президента Михайла Подоляка, четвертий раунд українсько-російських перемовин між делегаціями України та Росії може відбутися 14 чи 15 березня.

Про це повідомляємо з посиланням на інтерв'ю Подоляка російському провладному виданню "Комерсантъ".

"На столі переговорів зараз лежать різні пропозиції, їх багато, там десяток пропозицій. У тому числі і з політичного врегулювання, і, головне, з військового врегулювання. Я маю на увазі припинення вогню, формулу припинення вогню та виведення військ. Зараз це все знаходиться в умовних робочих групах…

Щойно буде напрацьовано взаємні зустрічні вже юридичні формати, буде призначено зустріч — четвертий раунд перемовин. Це можливо завтра-післязавтра. Виходити далі і просто проводити розмови вже, мабуть, не треба. Ми обговорили всі питання, ми зараз ці питання намагаємось запакувати у якісь юридичні формати", — пояснив Подоляк.

Він сказав, що мирний договір між Україною та росією має бути багатокомпонентним і включати позиції щодо припинення війни, виходу російських військ з України та мирної угоди. Також представники країн обговорять компенсацію за руйнування інфраструктури.

"У нас є всі пропозиції, які так чи інакше захищають ці інтереси, виводять Україну з-під удару з точки зору того, щоб не повторилися подібні ситуації, виводять Україну в якісь компенсаторні історії в правильному сенсі. І ще раз наголошую: російська сторона набагато адекватніше вже дивиться. Але ще якийсь час має пройти, щоб вони загалом на 100% розуміли ту ситуацію, в яку потрапила саме росія, а не Україна", — зауважив глава ОП.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #новости Украина #переговоры с россией #сайт Днепра
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...