• Главная
  • Україна та росія взяли тайм-аут у переговорах
18:30, 14 марта

Україна та росія взяли тайм-аут у переговорах

Україна та росія взяли тайм-аут у переговорах

14 березня у новому форматі відбувся четвертий раунд переговорів між представниками України та росії. 

Редакція розкаже чим завершився черговий етап перемовин.

Нагадаємо, що перші два етапи перемовин відбулися у Білорусі, третій — у Туреччині. На відміну від попередніх трьох раундів, цього разу сторони вирішили не зустрічатися, а спілкуватися у відеоформаті. Таке рішення ухвалили з метою працювати ефективніше та оперативне. Відмітимо, що єдине, що узгодили на перших етапах - це гуманітарні коридори. Останні не дивлячись на домовленості, росія постійно зривала і орки обстрілювали цивільних людей. Також перешкоджали передачі гуманітарних грузів. 

Четвертий раунд почався о 10:30 годині. Представники від України висловили незмінні позиції: мир, припинення вогню та відведення всіх російських військ.

"Сторони активно висловлюють свої позиції. Комунікація важко, але йде", — зазначив на початку перемовин радник глави ОПУ Михайло Подоляк у Twitter. — Причина розбіжностей у тому, що сторони мають дуже різні політичні системи. Україна — вільний діалог у суспільстві та обов’язковий консенсус. Росія — це ультимативне придушення власного суспільства".

Результатом 5,5 годиних перемовин став тайм-аут до 15 березня. Технічна пауза наразі була необхідна сторонам для додаткової роботи в робочих підгрупах та уточнення окремих визначень.

Раніше Михайло Подоляк відзначав, що на тлі тотальних поразок на фронті риторика росії на перемовинах з українською стороною за останні дні сильно змінилася.

В інтерв'ю виданню "Комерсант" він заявив, що сторони підходять до компромісу, але має пройти ще якийсь час, щоб російська сторона в цілому на 100 відсотків зрозуміла ту ситуацію, в яку потрапила саме росія, а не Україна.

"Російська сторона значно адекватніше вже дивиться на ситуацію", — висловився Михайло Подоляк. 

Раніше Президент України Володимир Зеленський казав, що після перемоги на війні необхідно буде укласти новий документ, в якому будуть прописані гарантії безпеки для держави. Підписати документ він планує із серйозними країнами, зокрема, із сусідніми. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Мелітополь #Україна #056 #0619 #перемовини
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...