• Главная
  • Настільки реальна мирна угода з рф, і що після неї буде
07:30, 18 марта

Настільки реальна мирна угода з рф, і що після неї буде

Настільки реальна мирна угода з рф, і що після неї буде

Врегулювання спірних моментів угоди між Україною та росією може зайняти від кількох днів до півтора тижня. Та уже вирішено, що після досягнення миру наша країна створить міцний фізичний і дипломатичний кордон з країною-агресором.

Про це в інтерв'ю wiadomosci.wp.pl розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

В переговорах беруть участь не лише росія та Україна, а й країни ЄС, які вивірять прийнятий сторонами конкретний план виводу російських військ.

"Після підписання угоди Віденська конвенція набуде чинності для обох сторін. Вона чітко говорить, що мирний договір може бути анульований, якщо держави, що воюють, не виведуть свої війська з території противника", – пояснив Подоляк.

За його словами, на перший раунд перемовин росія прийшла з багатьма вимогами, більшість з яких вже не розглядаються, тому що делегація рф пом’якшилась.

"Тепер вони об’єктивніше судять про навколишній світ і поводяться дуже правильно. Немає ні хамства, ні грубості, притаманних російській владі. Звісно, їхній світогляд спотворений власною пропагандою: 70-80% росіян, зокрема ті, що беруть участь у переговорному процесі, вірять у пропагандистські міфи", – відмітив чиновник.

Та реалізація угоди лише завершить гостру фазу конфлікту, і дозволити нам перейти до оплакування всіх загиблих і відбудови країни.

"Я сумніваюся, що війна для українців на цьому закінчиться. росія була і буде агресором. Експансія — їхня єдина ідеологія, і, звичайно, вони не збираються від неї відмовлятися. Ми впевнені, що путін продовжить свою великодержавну політику", – підсумував Подоляк.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #Украина росия #новости Украина #сайт Днепра
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...