• Главная
  • PayPal тепер в Україні: як відкрити рахунок
20:00, 18 марта

PayPal тепер в Україні: як відкрити рахунок

PayPal тепер в Україні: як відкрити рахунок

17 березня міжнародна електронна платіжна PayPal стала доступною в Україні. З її допомогою можна робити покупки в інтернеті, перераховувати кошти та виводити гроші на українські банківські картки.

Про це повідомляє сайт 056.

З PayPal українці мають такі можливості:

  • Надсилати та отримувати однорангові платежі (P2P) між друзями та сім'ями.
  • Відсутність комісії за переказ або отримання коштів на українські рахунки до 30 червня. Як працюватиме сервіс для українців надалі, у компанії вирішуватимуть виходячи із ситуації в країні.
  • За кордоном можна отримувати доступ до платіжних послуг, створивши український гаманець PayPal.
  • Можна переказувати кошти з гаманця PayPal на свої дебетові та кредитні картки Mastercard та Visa, відкриті в українських банках.

Щоб відкрити рахунок PayPal, потрібно:

1. Перейти на PayPal.com/ru/home з мобільного пристрою або комп'ютера. Для смартфонів доступний додаток у App Store та Google Play.

2. У верхньому правому куті натиснути "Зареєструватися".

3. Додати номер мобільного телефону та підтвердити його.

4. Далі з'явиться рядок із запитанням "Де ви живете?". Українцям потрібно вибрати свою країну, навіть тим, хто зараз поза її межами.

5. Заповнити інформацію: ім'я, адресу електронної пошти, адресу проживання, дату народження та громадянство, а також вказати номер та тип ідентифікаційного номера (паспорт чи національне посвідчення особи).

6. Також вам буде запропоновано "Угоду з користувачем" та "Заяву про конфіденційність", які необхідно прочитати та підтвердити, як і своє повноліття.

7. Після підтвердження облікового запису клієнти можуть вибрати відповідну дебетову або кредитну картку Mastercard, Visa для надсилання та переказу коштів. Система відкриє форму для прив'язки банківської картки, де потрібно внести дані про її номер, термін дії та код CVV.

8. Після встановлення та верифікації сервіс запропонує спробувати протестувати можливості PayPal, наприклад, здійснити переказ або сплатити за покупку в інтернет-магазині. При цьому від тестування сервісу можна відмовитись, і це ніяк не вплине на його роботу.

9. Вам відкриється "Особистий кабінет" у розділі "Огляд", де можна додати ще одну банківську картку та підтвердити свої дані (номер телефону та адресу електронної пошти).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #PayPal Днепр #сайт Днепра #новости Украина #PayPal Украина
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...