• Главная
  • путінські міфи про "іхтамнєт" та "громадянську війну на Сході України" руйнуються в росії
17:15, 19 марта

путінські міфи про "іхтамнєт" та "громадянську війну на Сході України" руйнуються в росії

путінські міфи про "іхтамнєт" та "громадянську війну на Сході України" руйнуються в росії

В Україні вже двадцять четверту добу триває війна, а до цього були довгі вісім років спочатку АТО, а потім ООС. Весь цей період росіяни стверджували усьому світу, що їх військ в Україні нема, а 24 лютого вони прийшли на навчання таспеціальну операцію. Одина необачна публікація мера одного із російських міст розвінчала два міфа одразу.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Центр протидії дезінформації при РНБО України.

Центр протидії дезінформації при РНБО України підтверджує, що мер Іркутського району рф Леонід Фролов написав пост про загибель в Україні уродженця Іркутська Валерія Березовського і сам, не розуміючи цього, видав одразу дві «військові таємниці».

  1. Вказав, що загиблий уже воював в Україні за контрактом 2014 року, коли російських військ "офіційно" на Донбасі не було.

  2. У лютому 2021 року загиблий вирушив на кордон з Україною не на навчання, а у відрядження, що вказує на заздалегідь сплановану військову операцію.

Таким чином, зазначена історія остаточно спростовує багаторічний путінський міф про "іхтамнєт" та "громадянську війну на Сході України". І підтверджує той факт, що як сепаратизм на Донбасі, так і військове вторгнення до України були цілеспрямованими, заздалегідь підготовленими спецопераціями Кремля, призначеними для подальшого знищення незалежної України

Довіряйте лише перевіреній інформації. Боремо #інфотерор разом!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #Мелітополь #0619 #СТОЇМО
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...