• Главная
  • В Україні проїзд в потягах знову буде платним: подробиці
18:00, 20 марта

В Україні проїзд в потягах знову буде платним: подробиці

В Україні проїзд в потягах знову буде платним: подробиці

З наступного тижня "Укрзалізниця" повертає платні перевезення у напрямках із заходу до центру, на схід та на південь, а також за кордон.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на заяву в. о. голови правління "Укрзалізниці" Олександра Камишина під час всеукраїнського телемарафону.

"Платний проїзд для рейсів, які із заходу їдуть у центр, на схід та на південь. Вже цього тижня ми повертаємо платний проїзд за кордон до сусідніх країн", - розповів Камишин.

При цьому евакуаційні поїзди внутрішнього сполучення та міжміські електрички залишаться безкоштовними.

Повернення до систематизованого продажу квитків на міжнародні рейси дасть змогу пасажирам планувати свою подорож заздалегідь і гарантовано забезпечити собі місця у вагоні, адже посадка буде по квитках.

"2,75 млн українців та громадян інших країн вже врятовано залізницею і доставлено до безпечних місць - і ми продовжимо це робити, свідомо лишаючи всі внутрішні евакуаційні рейси безкоштовними. Це питання честі для нас, адже будь-хто повинен мати можливість убезпечити себе та своїх близьких, покинувши найбільш "гарячі" точки у безпечних вагонах Укрзалізниці, - каже Олександр Перцовський, керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці. - Ми також бачимо нормалізацію трафіку за кордон - близько 12 тисяч пасажирів на день замість 20 тисяч ще тиждень тому. А відтак ми систематизуємо процес посадки і вводимо можливість цивілізовано придбати квитки та оплатити послуги перевізника. Це дозволить нам у свою чергу виконати свої зарплатні зобовязання перед поїзними бригадами, які з першого дня війни самовіддано вирушають у рятівні евакуаційні рейси, подекуди курсуючи по два тижні поспіль". 

Евакуаційні рейси Укрзалізниці всередині країни не потребують придбання квитків, посадка є безкоштовною, пріоритетом користуються діти та матері. 

Нагадаємо, що на сайті https://uz-vezemo.com/ доступний повний перелік актуальних рейсів, а рейси з відкритим продажем позначені зірочкою.

При цьому евакуаційні рейси залишаться бескоштовними. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #поезд Днепр #сайт Днепра
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...