• Главная
  • Михайло Подоляк розповів про хід переговорів з рф та ситуацію з НАТО
11:30, 22 марта

Михайло Подоляк розповів про хід переговорів з рф та ситуацію з НАТО

Михайло Подоляк розповів про хід переговорів з рф та ситуацію з НАТО

Розпочалася двадцять сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Член української делегації на переговорах з Росією, радник глави ОП Михайло Подоляк розповів про найбільш актуальні питання щодо перемовин з рф та ситуацію з НАТО, передав редакція. 

Переговори між Україною і рф постійно йдуть у форматі онлайн, є багато консультативних груп, які залучені до цього процесу.

Михайло Подоляк поділився власними враження від переговорів з російською стороною: "Мені здається, що той обсяг аналітики, який в них був напередодні війни показує дуже слабкі позиції щодо розуміння сучасного світу і України зокрема. Тобто вони припустилися фатальних помилок в цьому, вони неправильно оцінювали і свої ресурси, і ресурси України. І, безумовно, у них дуже тяжко йде цей злам стереотипів, в яких вони жили протягом 8 років".

Щодо ситуації з НАТО Михайло Подоляк зауважив, що Україна не член альянсу, але війна іде у Європі.

"Це не спровокована війна, бо ми не провокували РФ. Вважаю, що блок НАТО міг би більш інтенсивно оцінювати ризики того, що робить РФ, і більш активно в це втручатися у будь-якому форматі. А не лише говорити публічні заяви про те, що Україна поки що не може бути в НАТО. Адже будь-яка така заява заохочує РФ до більш агресивних дій проти України", - сказав Михайло Подоляк.

Щодо зустрічі президентів радник глави ОП повідомив, що на його думку, будь-які принципові рішення можуть бути прийняті тільки на зустрічі президентів двох країн.

“Тому, безумовно, така зустріч є ключовою для того, щоб був мир. Вона готується і буде готуватися, у нас є відносини з нашими партнерами, які хочуть цю зустріч організувати, багато є країн, які зацікавлені в тому, щоб гаряча фаза війни закінчилася. Коли робочі групи в рамках переговорного процесу напрацюють якісь попередні документи і вони будуть передані президентам, вони оцінять, чи це вже "дорожня карта", яку можна обговорювати тет-а-тет. Тоді ця зустріч може бути. І найголовніше хочу сказати, що мільйони українців вже є героями, які спокійно витримують те, що не витримає жодна країна в сучасному світі. І це дуже велике досягнення для України ціною великих жертв. Але Україна стала суб'єктом глобальної політики, всі до неї з повагою відносяться. Це на багато роківвперед“, - сказав Михайло Подоляк. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #Мелітополь #0619 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...