• Главная
  • Ворог передає геомітки в гуманітарних вантажах: як виявити
11:00, 23 марта

Ворог передає геомітки в гуманітарних вантажах: як виявити

Ворог передає геомітки в гуманітарних вантажах: як виявити

В Україні починаючи з 24 лютого, дня широкомасштабного вторгнення країни-агресорки, в нашій державі функціонують сильні осередки волонтерів. Українці швидко мобілізувалися та почали допомогати у всіх сферах. Ворог підступно користується цим. Вже були зафіксовані випадки, коли ворог передавав геомітки разом з гуманітарним вантажем, передає редакція.

У Центрі протидії дезінформації при РНБО України застерігають волонтерів, що допомагають зі збором продуктів та речей для наших військових.

Як повідомляють волонтери з Харкова у Telegram-каналі kharkiv_1654, диверсанти для виявлення наших позицій можуть використовувати геомітки Apple Airtag, приховано розміщуючи їх у вантажах гуманітарної допомоги. Мітка дуже схожа за розміром на стару гривневу монету і працює автономно протягом року.

Щоб убезпечити себе, потрібно на Apple-пристроях вимкнути всі засоби геолокації та функцію «знайти iPhone». Те саме бажано зробити і на Android-пристроях.

Якщо у вас смартфон Apple – лише через кілька годин перебування мітки біля гаджета на нього прийде push-повідомлення про виявлення мітки. Тому на цей спосіб розраховувати не варто. Для виявлення «чужих» міток компанія Apple розробила додаток Tracker Detect. Додаток доступний в App Store та Google Play. Встановлюйте додаток та перевіряйте гуманітарні вантажі для військових.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #056 #Мелітополь #0619 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...