• Главная
  • В Україні дозволили змінити алгоритм вступу до університетів та складання ДПА
21:20, 24 марта

В Україні дозволили змінити алгоритм вступу до університетів та складання ДПА

В Україні дозволили змінити алгоритм вступу до університетів та складання ДПА

24 березня ВРУ ухвалила законопроєкт №7132, яким дозволено одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів та складання ДПА. 

Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі, передає редакція. 

За словами Сергія Шкарлет своїм рішенням держава, у першу чергу, висловила довіру педагогам, які в цьому навчальному році виставлять учням підсумкові оцінки без державної підсумкової атестації.

"Головним для нас є забезпечення максимальної безпеки учасників освітнього процесу. На жаль, це означає неможливість проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі у 2022 році. Доступність вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти для всіх громадян України незалежно від місця їх перебування є нашим найвищим пріоритетом", - повідомив Сергій Шкарлет.

Завдяки цифровізації будуть створені максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії, а під час офлайн процедур будуть максимально дотримані безпекові протоколи.

Заклади освіти мають докласти всіх зусиль, аби вступна кампанія пройшла на засадах доброчесності, а прагнення вступників були реалізовані на засадах максимальної прозорості.

"Знаю, що на просторах соціальних мереж чимало зараз ведеться дискусій стосовно прийнятого рішення і механізму вступу поточного року. Чимало «експертів», на жаль, не розуміють всієї глибини проблем, викликаних війною. Не розуміють, мабуть, що тисячі наших вчителів і учнів сьогодні перебувають на територіях активних бойових дій, де гостро на собі відчувають усі біди цієї війни. Але ж ми маємо бути єдиними! Ми зобов’язані гарантувати рівні права кожному школяреві на здобуття подальшої освіти в Україні. Закликаю до розуміння кожного! До взаємоповаги та підтримки замість переслідування власних політичних цілей", - додав Сергій Шкарлет. 

Важливо! Наразі МОН спільно з Комітетом освіти, науки та інновацій ВРУ, освітянами, експертами та батьками в дуже оперативному режимі працює над остаточним механізмом вступу у 2022 році. 

Його розробка знаходиться на фінальній стадії, і вже найближчим часом він буде презентований.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #Мелітополь #0619 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #освіта
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...