• Главная
  • Фармбізнес, що оплачує вбивства українців
20:45, 25 марта

Фармбізнес, що оплачує вбивства українців

Фармбізнес, що оплачує вбивства українців

Триває тридцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. За цей період щодо країни-агресорки були задіяні санкції і її покинули майже усі світові компанії відкинувши розвиток рф на роки назад.

У ЦПД при РНБО України нагадали про фармацевтичні компанії, які залишились вести свій бізнес в росії та продовжують фінансувати окупантів, що вбивають мирне українське населення, передає редакція. 

Американська компанія Johnson & Johnson відмовилась піти з російського ринку. 

Німецька корпорація Bayer продовжує постачати в рф медикаменти, хоча й припинила будь-які інвестиції в росію та білорусь. 

Американська Eli Lilly частково обмежила експорт ліків до росії, але обмеження не поширюються на ліки, потрібні хворим на рак чи діабет. 

Компанія Pfizer і надалі продаватиме ліки у рф, однак прибуток від продажу Pfizer обіцяє відправити на допомогу українцям. 

Крім того, компанії Sanofi, Merck Sharp & Dohme ltd, AbbVie Inc., як і низка інших залишаються в рф, але згадані компанії зупинили нові клінічні випробування в рф.

Загалом у списку понад 100 міжнародних фармацевтичних компаній, які сплачують податки та сприяють придбанню агресором нових ракет і бомб, що вбивають населення України. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #Мелітополь #0619 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #санкції
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...