• Главная
  • Фармацевтичні компанії, які фінансують війну в Україні
16:00, 27 марта

Фармацевтичні компанії, які фінансують війну в Україні

Фармацевтичні компанії, які фінансують війну в Україні

Триває тридцять друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. З моменту широкомаштабного вторгнення на Україну ворога спіткали санкції з усього світу. Зокрема у Центрі протидії дезінформації при РНБО України виявили, які фармацевтичні компанії і з яких країн залишилися вести свій бізнес в росії, передає редакція. 

Найбільше таких фармкомпаній з США - 15: 

Johnson & Johnson, Pfizer, Merck Sharp & Dohme, Abbott, Bristol Myers Squibb, Eli Lilly, Viatris, Celgene, Organon, AbbVie Inc., Marathon Pharma, Amgen, Solgar, PTC Therapeutics, Unipharm, Inc.

На другому місці - Німеччина, 9 компаній: 

Bayer HealthCare, STADA, Menarini, BOEHRINGER I, Merck & Co, Bionorica, WÖRWAG Pharma, MERZ & CO, FRESENIUS AG

На третьому - Індія, 6 компаній: 

Dr. Reddy's, Sun Pharma, Glenmark, Innotech, Jodas Expoim Pvt Ltd, Sentiss Pharma Pvt Ltd

Далі - Франція, Швейцарія та Великобританія, 4 компанії: 

Французькі Sanofi-Aventis, Servier, BEAUFOUR IPSEN, Besins Healthcare

Швейцарські Roche, Novartis, Sandoz, Octapharma (спільно з Австрією)

Британські GlaxoSmithKline, AstraZeneca, Reckitt Benckiser Group PLC, Eisai Europe Limited 

Також на ринку рф залишись 3 італійські фармацевтичні компанії: Recordati, Zambon, Alfasigma S.p.A.

По 2 компанії - з Японії (Takeda та Astellas Pharma Inc.), Чехії (PRO.MED.CS Praha a.s., Zentiva), Румунії (Rompharm та Biotehnos), Ірландії (Aspen Pharma Ireland Ltd та BioMarin), Латвії (Grindeks, Olainfarm AS). 

Ізраїльська компанія Teva, словенська KRKA, угорська Gedeon Richter, данська Novo Nordisk, болгарська Sopharm, боснійська Bosnalijek, канадська PharmaMed, хорватська Belupo та бельгійська UCB. 

Більшість з фармацевтичних компаній, що залишись сплачувати податки на території країни-агресора, припинили будь-які інвестиції в економіку рф та клінічні випробування в ній. 

Як пояснюють представники фармацевтичного бізнесу, вони частково обмежили постачання деяких ліків до росії, але згідно норм міжнародного права, ці обмеження не поширюються на ліки, необхідні хворим на рак чи діабет та низку інших медикаментів. 

Але прем'єр-міністр рф Михайло Мішустін вже неодноразово заявляв, що в росії працює понад 600 підприємств, готових здійснити імпортозаміщення із виробництва лікарських препаратів, зокрема життєво важливих. 

Нагадаємо всім міжнародним компаніям: в Україні росія з 24 лютого вчиняє злочини проти людства, вбиваючи чоловіків, людей похилого віку, жінок та навіть дітей. Зокрема, російські окупанти вбили 136 дітей і поранили майже 200. 

Залишаючись працювати на російському ринку, фармацевтичні компанії допомагають виживати російському населенню, але водночас вони фактично фінансують збройну агресію рф проти України. Сплачуючи податки, вони сприяють придбанню агресором нових ракет та бомб, що падатимуть на українських дітей та руйнуватимуть лікарні і школи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...