• Главная
  • В Україні під час війни змінили схему нарахувань за водопостачання: подробиці
19:00, 30 марта

В Україні під час війни змінили схему нарахувань за водопостачання: подробиці

В Україні під час війни змінили схему нарахувань за водопостачання: подробиці

В Україні на час воєнного стану змінили схему нарахувань за гарячу і холодну воду. Для споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні, не платили надмірно, під час дії воєнного стану застосують коригуючий коефіцієнт.

Про це повідомили у Міністерстві розвитку громад та територій України.

"Під час дії воєнного стану в Україні значним чином змінилися обсяги споживання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Наприклад, в Києві середньодобова подача води зменшилася майже вдвічі. Також багато людей виїхало і не в змозі передавати показники лічильників. Відтак ми ввели коригуючий коефіцієнт, який враховує такі особливості. Це допоможе запобігти надмірним нарахуванням споживачам, які отримують рахунки за середніми показниками споживання послуги", - розповіла заступник міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Відповідний наказ Мінрегіону вже заюстований та набрав чинності. Тому починаючи з березня 2022 року нарахування послуг централізованого водопостачання, постачання гарячої води та централізованого водовідведення будуть здійснюватися з урахуванням коригуючого коефіцієнту для тих споживачів, які не передавали показники лічильників води або у яких такі лічильники відсутні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра #вода Украина #счетчик воды
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...