• Главная
  • Вступна компанія 2022: який алгоритм вступу
22:30, 1 апреля

Вступна компанія 2022: який алгоритм вступу

Вступна компанія 2022: який алгоритм вступу

В Україні через війну у 2022 році відмінили для випускників середньо-загальноосвітніх закладів ДПА, ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ у 2022 році. 1 квітня в Україні презентували алгоритм вступної кампанії 2022 року.

Про це повідомляє редакція з посиланням на  міністра освіти та науки Сергія Шкарлета. 

В Україні в 2022 році неможливо провести в традиційному форматі ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. Зараз є важливим максимально зберегти студентський контингент, який є національним та інтелектуальним потенціалом України.

"Ми маємо стимулювати до навчання саме в нашій державі, навіть у такий скрутний для всіх час. Тож необхідно створити доступні та безпечні умови для цьогорічних вступників. Саме тому ми напрацювали дещо іншу модель. У 2022 році буде проведений Національний мультипредметний тест (НМТ) для здобуття вищої освіти", - повідомив Сергій Шкарлет.

Алгоритм вступу у 2022 році виглядає так:

Бакалаврат

Для вступу на бакалаврат потрібні результати тесту + мотиваційний лист + заява. Подання документів і підтвердження місця навчання буде здійснюватися через інтернет.

Коледж та деякі спеціальності

Для вступу в коледж та ЗВО для деяких спеціальностей буде проведений творчий конкурс.

Магістратура

Для здобуття ступеня магістра на основі ступеня бакалавра передбачається проведення спрощених аналогів ЄВІ, ЄФВВ – магістерського комплексного тесту (МКТ) для спеціальностей «Право», «Міжнародне право» та магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) для кон’юнктурних спеціальностей, які будуть проводитись подібно до НМТ. Для інших спеціальностей вступ відбуватиметься за результатами фахового іспиту в закладі освіти.

Вступна кампанія 2022 року має бути максимально безпечною та цифровізованою, а вступні випробування – прозорими та в рівному доступі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619 #освіта
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...