• Главная
  • В рф втечу окупантів назвали прогресом
11:00, 2 апреля

В рф втечу окупантів назвали прогресом

В рф втечу окупантів назвали прогресом

У ЦПД при РНБО України проаналізували як змінилась риторика росії на прикладі фейкових мап «просування» окупантів територією України, передає редакція. 

Мапа від 19.03. Чернігівщина, Сумщина та Херсонщина помічені ворогом як цілковито підконтрольні окупантам. Території ще 12 областей промарковані як такі, на які активно насувається армія рф. 

Мапа від 1.04. Жодна область України не позначена як підконтрольна агресору. Аналіз двох карт доводить, що армія рф «тікає» з України. 

1.04. Міністр оборони росії звітує про прогрес «спецоперації», підкреслюючи, що російські окупанти просунулися на 8 км за день (напрямок не уточнюється). 

Водночас російські медіа поширюють тезу «керівництво росії знає, що робить», а росіяни не мають права знецінювати «подвиги» армії рф. 

Вже навіть рупори кремля не знають як подати поразку у «не-війні» з Україною як «перемогу». Дедалі більше російських зірок відмовляються підтримувати «другу армію світу». Над покращенням стану деморалізованих військових працюють артисти з Бурятії. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...