• Главная
  • "Успіхи" російської мобілізації: відмови, рапорти, переховування та самокаліцтва
17:30, 8 апреля

"Успіхи" російської мобілізації: відмови, рапорти, переховування та самокаліцтва

"Успіхи" російської мобілізації: відмови, рапорти, переховування та самокаліцтва

Підрозділ російських спецпризначенців, що має досвід бойових дій в Сирії, у повному складі відмовився брати участь у подальших спробах штурму Маріуполя. У боях проти ЗСУ з 2 по 4 квітня цей підрозділ втратив близько 30 військовослужбовців. Відтак, надалі спецпризначенці вирішили не випробовувати долю.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Головне управління розвідки МО України. 

Останні дані щодо відбору на військову службу в рф свідчать про низький рівень зацікавленості росіян у службі за контрактом. Згідно звіту про результати рекрутингу в місті єкатеринбург, навіть на розмову щодо можливості підписання контракту погодилось менше 1% громадян, що перебувають в запасі.

З 397 кандидатів тільки 2 дали згоду на співбесіду. Відмовились – 52, не вийшли на зв'язок – 203, робота щодо 140 кандидатів ведеться.

Документ "Результаты работы Пункта отбора на военную службу по контракту г. екатеринбург (Центральный военный округ) в период с 28 марта по 1 апреля 2022 г.": https://drive.google.com/file/d/1X5J7ydJDRf2M17k-Ee3tkulwoC4j9U07/view?usp=sharing.

Відзначається і вкрай низький моральний стан вже мобілізованих. Зокрема, 7 березня з Новоайдарської поліклініки в напрямку Луганська було відправлено два автобуси ПАЗ із пораненими військовослужбовцями рф. Відзначається, що переважна більшість з них мають поранення ніг. За висновками лікарів – найвірогідніша причина цих поранень – самокаліцтва з метою уникнення повернення в зону бойових дій.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...