• Главная
  • Вербна неділя 2022: найсильніші молитви за мир та зихист дітей
11:30, 17 апреля

Вербна неділя 2022: найсильніші молитви за мир та зихист дітей

Вербна неділя 2022: найсильніші молитви за мир та зихист дітей

Триває п’ятдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Цей день випав на Вербну неділю. Кожен українець навіть дома може помолитися за мир та захист дітей.

Редакція розкаже про цей день та найсильніші молитви за мир та захист дітей.

Вербна неділя - одне з найважливіших християнських свят, яке відзначається за тиждень до Великодня. У цю дату віруючі згадують пришестя Ісуса Христа в Єрусалим. Це було за кілька днів до його страждань в ім'я людства.

Православні віруючі ходять до церкви, освячують вербу і проводять різні ритуали, щоб зміцнити здоров'я. Вхід 

Свято названо так на честь зустрічі Ісуса Христа, згідно з християнською традицією — Сина Божого, при входженні в Єрусалим радісною пальмовою процесією. Однак не у всіх країнах, де сповідують християнство, є пальми. Тому в країнах їх замінюють гілками дерев, які розцвітають першими навесні. В Україні це верба.

Найсильніші молитви про мир цього дня, які ви можете прочитати вдома та помолитися за щасливу долю України.

Молитва у Вербну неділю для захисту дітей

Всемогутній Боже, вручаю своїх дітей Твоєї могутній опіці та охороні! Охорони, Господи, від усього, що може завдати шкоди їх здоров’ю або зазнати їх небезпеки смерті. Але насамперед молю Тебе, дорогий Отче, охорони їх від небезпек, що загрожують їхнім душам.

Відверни, Боже, своєю Всемогутньою рукою від моїх дітей все те, що може мати лихий вплив на їхнє безневинне серце, або стати для них можливістю до зла. Охорони, Боже, моїх дітей від гріха. Пішли, благаю Тебе, своїх святих Ангелів, щоб зберігати їх на дорозі життя.

Всемогутній Бог і Отець, переведи щасливо моїх дітей через усі земні небезпеки та бурі і дай, щоб вони щасливо дійшли до пристані спасіння. Амінь.

Молитва за мир

Господи Боже наш, сильний і міцний у битві, Тебе на допомогу, недостойні, закликаємо і смиренно молимо: прости милостиво руку Твою і покрий країну нашу від війни, лихоліття та страждань.

Не на лук свій сподіваємось, і не зброя наша врятує нас, але про Твою всемогутню допомогу благаємо: збережи Вітчизну нашу у світі, пом’якшити милістю Твоєї серця ворогів очерствілі, злі наміри їх відверни, молимося Тобі, Великодержавний Царю, вислухай нас і помилуй.

Поглянь із небес, Владико, і не дай ворогам нашим меч свій підняти, і лук свій натягнути, щоб вразити нас — бідних рабів Твоїх, що славлять тебе православно.

Незабаром змінюй скорботу нашу на радість, а біду на твердий світ. Не допусти страждань матерів і сліз дитячих, а їхні молитви за нас грішних і непотрібних прийми як кадило запашне перед Престолом величності Твоєї, підносячи Україні наш мир і спокій.

Сердечно молимося Тобі, Благодійнику Милостивий, вислухай нас і помилуй. Амінь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...