• Главная
  • Українцям можна буде скласти мультидисциплінарне тестування для вступу в ВНЗ у країнах Європи
11:00, 17 апреля

Українцям можна буде скласти мультидисциплінарне тестування для вступу в ВНЗ у країнах Європи

Українцям можна буде скласти мультидисциплінарне тестування для вступу в ВНЗ у країнах Європи

Триває п’ятдесят третя доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Понад 4 млн осіб, за даними Агентства ООН, через російське вторгнення виїхали з України, шукаючи прихисток за кордоном. Під час повномаштабного вторгнення в Україні було тимчасово змінено алгоритм вступу. Замість ЗНО абітурієнтів чекає мультидисциплінарне тестування. Абітурієнти, які зараз перебувають у країнах Європи, матимуть змогу скласти мультидисциплінарне тестування за місцем тимчасового проживання, передає редакція. 

Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет в ефірі телемарафону повідомив, що абітурієнти, які закінчили 11 клас і бажають вступити до українських ВНЗ, матимуть змогу поза межами України пройти мультидисциплінарний тест. Він відбуватиметься у столицях європейських держав або на базі провідних університетів. 

Інших деталей про проведення такого ЗНО за кордоном Шкарлет не повідомив.

Міністр також додав, що освітній процес в Україні не зупиняється – більшість закладів продовжують дистанційне навчання. Тому держава забезпечує можливість отримувати освіту в цілому світі для своїх громадян. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...