• Главная
  • Стратегія війни росії проти України складається з чотирьох елементів, і вона виходить за межі авіаударів
18:30, 19 апреля

Стратегія війни росії проти України складається з чотирьох елементів, і вона виходить за межі авіаударів

Стратегія війни росії проти України складається з чотирьох елементів, і вона виходить за межі авіаударів

Триває п’ятдесят п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Експерти зазначають, що стратегія війни росії проти України складається з чотирьох елементів, і вона виходить за межі авіаударів, передає редакція.

Генерал-майор армії США у відставці, військовий стратег Мік Райан у статті для АВС News зазначає, що росіяни розглядають українські АЕС як майданчики для шантажу й погроз і це є частиною мілітаристської кампанії рф. Такі дії росії спрямовані на погіршення стратегічних оборонних спроможностей України. 

Чи не найважливішим «цільовим» компонентом є постійна загроза рф застосувати ядерну зброю в Україні. російський диктатор путін вже неодноразово підкреслював, що його країна – ядерна держава, а тому Україна і НАТО не повинні перетинати певні червоні лінії. Які, власне, сам він і окреслив.

На жаль, такий підхід виявився досить ефективним, констатує Мік Райан. Адже великою мірою саме тому жодна західна сила не ухвалила рішення разом з українцями боронити наш спокій, допомогти закрити небо тощо. 

А от ядерна зброя захід таки насторожує. У своїй нещодавній промові директор ЦРУ Вільям Бернс зазначив: «Жоден з нас не може легковажно ставитися до загрози, яку представляє потенційний додаток до тактичної ядерної зброї або ядерної зброї малої потужності».

Додамо, що неабияким «додатком» до такої зброї є й ядерний тероризм, з яким світ стикнувся вперше і який рф продовжує до сьогодні, та не знята остаточно загроза атомної катастрофи, адже найбільша в Європі АЕС – Запорізька – і досі під контролем окупантів та VVічливих руZьких. 

Оператор всіх АЕС України Енергоатом за ініціативою керівника Компанії Петра Котіна ще з перших днів війни пропонував ввести 30-км зону безпеки навколо кожної атомної станції. А поки українські атомники документують для Міжнародного Кримінального суду в Гаазі докази ядерного тероризму, замовником якого є безпосередньо путін.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...