• Главная
  • росія стала світовим лідером за кількістю санкцій, ухвалених проти однієї країни
18:30, 23 апреля

росія стала світовим лідером за кількістю санкцій, ухвалених проти однієї країни

росія стала світовим лідером за кількістю санкцій, ухвалених проти однієї країни

Триває п’ятдесят дев’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Станом на 21 квітня запроваджено 9741 санкцій та обмежень проти російських юридичних та фізичних осіб.

Про це повідомляє редакція. 

Для порівняння, всі країни-ізгої разом узяті змогли досягти меншого. Іран, Сирія, Північна Корея, М'янма, Венесуела та Куба за десятки років ізоляції назбирали 9670 обмежень.

росіяни повною мірою відчують санкційний ефект вже на початку 2023 року. Для них це означатиме, що країна спочатку повільно, а потім стрімко почне перетворюватися на Кубу та Північну Корею. Старі автомобілі, до яких завжди бракує деталей. Стара побутова техніка. Неякісний та старий одяг та меблі. Нестача ліків, заміна звичних препаратів російськими аналогами найгіршої якості. 

Проблеми з матеріалами у стоматології, хірургії, трансплантології. Зниження якості будівельних матеріалів та погіршення якості житла та промислових будівель. В умовах відсутності комплектуючих почнуть виходити з ладу різні пристрої та механізми. Від літаків та поїздів до розсувних скляних дверей у торгових центрах та банкоматів.

Тож, ті, хто сумував за СРСР, зможуть насолодитися своєю мрією, адже за нинішньої влади в росії скасування санкцій не буде.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...