• Главная
  • рф хоче контрафактом ввозити Apple, Tesla, Jaguar та інші бренди
12:30, 24 апреля

рф хоче контрафактом ввозити Apple, Tesla, Jaguar та інші бренди

рф хоче контрафактом ввозити Apple, Tesla, Jaguar та інші бренди

Розпочалася шістдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. За цей період проти країни агресора були задіяні жорсткі санкції, які спричинили за собою вихід світових брендів із ринку рф. Натомість підлість росії не знає меж. Окупанти вирішили обійти закон та підготували перелік товарів, які планують ввозити контрафактом.

Про це повідомляє редакція з посиланням на російський Інтерфакс.

Так мінпромторгу видали наказ у якому зазначені бренди, які планують ввозити на теріторія рф контрафактом. Серед них автомобільні бренди Tesla, та Jaguar, технологічні бренди Apple та Samsung, консолі XBox та Play Station і десятки інших виробників. 

Ці товари ввозитимуться без дозволу правовласника товару.

Істотне місце у списку займають автомобільні марки та матеріали, а також супутні товари, з ними пов'язані: Tesla, Land Rover, Jeep, Jaguar, Chrysler, Bently, Cadillac, Chevrolet, Dodge, Hummer, Rover.

У переліку також значаться двигуни та частини для Volvo, Hyundai, Nissan, Volkswagen тощо, зазначені шини Michelin, Goodyear, Continental, Bridgestone.

Щодо смартфонів і техніки, контрафакт хочуть ввозити під марками Apple, Asus, HP, Panasonic, Samsung, Nokia, Sony, Intel тощо, побутової техніки Electrolux, Miele, Siemens, Dyson тощо. приставок X-Box, PlayStation, Nintendo.

Країна агресор не хоче назад в СССР та намагається як завжди порушувати усі можливі закони. Станом на 21 квітня запроваджено 9741 санкцій та обмежень проти російських юридичних та фізичних осіб.

росіяни повною мірою відчують санкційний ефект вже на початку 2023 року. Для них це означатиме, що країна спочатку повільно, а потім стрімко почне перетворюватися на Кубу та Північну Корею. Старі автомобілі, до яких завжди бракує деталей. Стара побутова техніка. Неякісний та старий одяг та меблі. Нестача ліків, заміна звичних препаратів російськими аналогами найгіршої якості. 

Проблеми з матеріалами у стоматології, хірургії, трансплантології. Зниження якості будівельних матеріалів та погіршення якості житла та промислових будівель. В умовах відсутності комплектуючих почнуть виходити з ладу різні пристрої та механізми. Від літаків та поїздів до розсувних скляних дверей у торгових центрах та банкоматів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...