• Главная
  • У травні змінюють умови виплат для ВПО: хто не отримуватиме допомоги
14:00, 27 апреля

У травні змінюють умови виплат для ВПО: хто не отримуватиме допомоги

У травні змінюють умови виплат для ВПО: хто не отримуватиме допомоги

Уряд змінив порядок виплат допомоги внутрішньо переміщеним особам, скоротивши перелік категорій. І вже з 1 травня багато переселенців можуть залишитися без державної матеріальної підтримки.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

"З травня процедура отримання допомоги від держави на проживання внутрішньо переміщеним особам відбуватиметеся за чіткою та врегульованою процедурою.

Отримати допомогу зможуть ті громадяни, які перемістилися з територіальних громад, що затверджені зазначеним наказом Мінреінтеграції, а також ВПО, у яких житло зруйноване або непридатне внаслідок пошкодження і які подали заявку на відшкодування, зокрема через Єдиний державний вебпортал електронних послуг", - зазначили у відомстві.

Простими словами, допомогу нараховуватимуть виключно зареєстрованим внутрішньо переміщеним особам, які переїхали із регіонів, де тривають активні бойові дії і тих, які перебувають у тимчасовій окупації.

Перелік затверджених територіальних громад можна переглянути за посиланням.

Допомога на проживання для внутрішньо переміщених осіб з територій, які постраждали від війни, надається у наступних розмірах:

  • для осіб з інвалідністю та дітей - 3 000 гривень;
  • для інших осіб - 2 000 гривень.

Заяву на допомогу на проживання можна подати дистанційно через застосунок "Дія" в розділі "послуги". Або особисто подати заяву на взяття на облік у статусі ВПО до органів соціального захисту, уповноваженої особи громади чи ЦНАПу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...