• Главная
  • Війська рф можуть влаштувати провокації під час поминальних днів в Україні
08:55, 30 апреля

Війська рф можуть влаштувати провокації під час поминальних днів в Україні

Війська рф можуть влаштувати провокації під час поминальних днів в Україні

Війська рф можуть здійснити провокації під час поминальних днів в Україні. Пам'ятаючи про злочини окупантів на Великдень, в Україні у цьому році закликають утриматися від походів на кладовища. Адже ворог продовжує нещадно обстрілювати нашу територію, у багатьох місцях вже зробивши її надто небезпечною. 

Про це повідомляє редакція.

Зокрема у Центрі протидії дезінформації при РНБО України попереджають про можливі провакації. Радониця (Проводи, Батьківська субота) в Україні цього року припадає на 3 травня, хоча в різних регіонах нашої країни є свої традиції. 

Проте українці найчастіше приходять вшанували пам'ять своїх рідних у вихідні дні. Тому цього року проводи будуть проходити у різних куточках України починаючи з 30 квітня.

Минулими вихідними окупанти своїми діями показали, що не вважають Великдень святом примирення та здійснювали обстріли мирного населення крилатими ракетами по всій території України.

У зв’язку із можливими провокаціями з боку російської армії у поминальні дні та можливими ракетними обстрілами рекомендується:

  • утриматися від масових скупчень у культових спорудах та на кладовищах;
  • в разі оголошення повітряної тривоги негайно слідувати до бомбосховища або укриття.

Залежно від регіону, поминальні дні в Україні, так звані гробки, цього року припадають на 1-3 травня. Після Великодня українці завжди поспішають до місць поховання померлих родичів та близьких, щоб вшанувати пам’ять про них. 

У ДСНС України закликають утриматися від походів на кладовища. Адже ворог продовжує нещадно обстрілювати нашу територію, у багатьох місцях вже зробивши її надто небезпечною. Сьогодні навіть деокуповані території всіяні десятками тисяч вибухонебезпечних предметів, які потребують знищення. Зафіксовано також чимало фактів потрапляння боєприпасів на кладовища. Тож зараз ціна висадки квітів на могилу або новий парканчик може стати зависокою.

Найкраще, що ми зараз можемо зробити в пам’ять про тих, хто пішов з життя – самим лишитися живими. Щоб мати можливість допомагати нашим воїнам та міцно тримати тил, боротися до самої Перемоги. 

Не ігноруйте застереження, не дайте ворогові шансу забрати ще більше життів, ніж вони вже забрали.

Зокрема на Луганщині введено заборону на відвідування кладовищ та нових місць поховань. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай: «Поминальні дні - важливий для багатьох обряд прояву поваги до тих, кого вже немає з нами. Але цьогоріч - тільки подумки». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...