• Главная
  • Окупанти відключили зв’язок в Херсонській та Запорізькій областях: як слідкувати за інформацією
14:30, 1 мая

Окупанти відключили зв’язок в Херсонській та Запорізькій областях: як слідкувати за інформацією

Окупанти відключили зв’язок в Херсонській та Запорізькій областях: як слідкувати за інформацією

30 квітня жителі Херсонської та частини Запорізької областей мали перебої з інтернетом та мобільним зв’язком, а потім ці послуги зникли на значних територіях. Причинами стали обриви волоконно-оптичних магістральних ліній та відключення від електропостачання обладнання операторів у цих регіонах.

Про це повідомили в Держспецзв’язку.

Проблеми виникли одночасно у всіх операторів мобільного зв’язку, а також у постачальників фіксованих інтернет-послуг. У відомстві зазначили, що вони є черговою спробою росії зробити свою брехливу пропаганду безальтернативним джерелом інформації.

"кремлівські прихвостні поставили собі за мету забезпечити свого вождя хоча б якоюсь перемогою, яку він міг би "продати" своєму виборцю. Нездатні досягти бодай якогось результату на полі бою, вони шукають виходи. Один із них – створення нових так званих республік.

Однак створення так званої Херсонської народної республіки за нинішньої ситуації має доволі примарний вигляд – українці, незважаючи на агресію щодо них, використання сльозогінного газу та зброї, виходять на проукраїнські акції протесту. Адже саме завдяки зв’язку вони відчували підтримку з боку всієї України.

Тож не дивно, що паралельно з відключенням українських операторів на ворожих інформаційних ресурсах почали розповсюджувати фейкові історії про те, що розпорядження відключити зв’язок дала українська влада. Це неправда, оскільки ми завжди виступали за максимальний доступ українців до засобів зв’язку", - розповіли в Держспецзв’язку.

За їх інформацією відключення українського зв’язку, так само як і запровадження валюти країни-агресора та примусова сплата податків бізнесом окупаційним утворенням, мають створити принаймні видимість існування нового квазіутворення для внутрішнього російського споживання. І на цьому тлі згодувати росіянам фейкові результати ймовірного фейкового референдуму.

"Зараз ми просимо усіх українців, які перебувають на окупованих районах, за можливості переїжджати до інших регіонів. Закликаємо всіх бути обережними і не наражати себе на небезпеку", - звернулися у відомстві.

Там розповіли, в разі відключення телебачення, зв'язку та інтернету треба слухати радіо на середніх хвилях (1278, 1404, 873, 657 кГц) за допомогою старих приймачів. Також українські канали розкодовано на супутнику:

  • супутник: Hotbird 13;
  • частота: 11 219 МГц;
  • поляризація: H (горизонтальна);
  • символьна швидкість: 29 900;
  • корекція помилок: FEC 3/5.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра #новости Херсон #новости Запорожье
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...