• Главная
  • російські хакери атакують інформаційні системи по всій країні
16:00, 2 мая

російські хакери атакують інформаційні системи по всій країні

російські хакери атакують інформаційні системи по всій країні

Триває шістдесят восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. російські хакери атакують інформаційні системи по всій країні, адже мета країни-агресора – завоювати всю Україну, а не тільки її Схід. 

Про це повідомляє редакція з посиланням на Держспецзв’язку. 

Мета росії – завоювати всю Україну, а не тільки її Схід. Саме тому вона атакує та атакуватиме надалі не тільки регіональні сервіси та місцеву владу, а й державні установи та компанії, які надають послуги на національному рівні. 

“У кіберпросторі ми бачимо, що російські хакери здійснюють кібератаки як на місцеві ресурси, так і на загальнонаціональні. Іноді ці кібератаки координуються з атаками на землі. Прикладом є атаки на телеком-операторів, які відбувались у певних регіонах. Іноді зв'язку між військовими діями і кібератаками немає”, – підкреслив заступник голови Держспецзв'язку Віктор Жора.  

Так, нещодавно потужної DDoS-атаки зазнав сайт Львівської ОДА, хоча тепер російська армія фокусується на захопленні Сходу. Атака на сайт Львівської ОДА тривала понад 12 годин.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...