• Главная
  • Чи будуть змінювати тарифи на комунальні послуги у травні
18:30, 2 мая

Чи будуть змінювати тарифи на комунальні послуги у травні

Чи будуть змінювати тарифи на комунальні послуги у травні

Через війну матеріальне становище більшості українців погіршується, а ціни на товари та послуги зростають. Серед найгостріших питань - підвищення тарифів на комуналку. Та Кабмін рекомендував залишити тарифи на комунальні послуги на рівні 24 лютого до закінчення воєнного стану.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на постанову №502 від 29 квітня.

Влада України вирішила зафіксувати послуги з постачання водопостачання та водовідведення для населення. Своєю чергою, регулятори намагаються дотримуватись рекомендації.

Зазначимо, що тарифи для водоканалів встановлює Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг. Про зміну тарифів на воду не повідомлялось, а значить, вони залишаться на тому ж рівні.

Стосовно тарифів на газ, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. За його словами, вони залишаться на колишньому рівні незважаючи ні на що. Також планується ухвалити рішення, яке дозволить постачальникам не підіймати ціни на блакитне паливо для населення.

"Підвищення тарифів на газ і електроенергію зараз не обговорюється. Якими механізмами ми це забезпечуватимемо – подивимося. ПСО може бути як один з них. Будемо аналізувати та приймати рішення", – заявив Галущенко.

У травні підвищення електроенергії не має статися. У зв'язку з воєнним становищем, уряд прийняв рішення залишити тариф на світло замороженим ще з квітня 2022 року і він буде таким щонайменше наступні шість місяців.

Він становить:

  • до 250 кВт*год (включно за весь обсяг споживання) – 1,44 гривні за 1 кВт*год;
  • більше 250 кВт*год (за весь обсяг споживання) – 1,68 гривні за 1 кВт*год.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новости Днепр #война #ВСУ #новости Украина #сайт Днепра #тарифи на воду Украина #тарифи на світло Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...