• Главная
  • російські військові паразити знищують Кінбурнську косу: подробиці
15:30, 14 мая

російські військові паразити знищують Кінбурнську косу: подробиці

російські військові паразити знищують Кінбурнську косу: подробиці

На півдні України російські військові паразити знищують унікальну заповідну зону – Кінбурнську косу. Від середини квітня у Херсонській області горять ліси. Гасити пожежі складно через тимчасову окупацію області російськими військовими.

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Пожежі саме на Кінбурнській косі тривають понад тиждень. Вогонь охопив майже чотири тисячі гектарів лісів на межі Херсонської та Миколаївської областей.

Під загрозою знищення опинився весь рослинний світ, зокрема, найбільше в Європі поле диких червонокнижних орхідей, багаторічні дерева, рожеві озера, тварини.

Наразі на території коси залишаються люди, яким потрібна допомога, проте виїзд на материк контролюють російські військові, які не пропускають лісову охорону до осередків загорянь. Крім того, бракує палива для пожежних машин, щоб погасити вогонь, відсутня техніка і майже немає доставки продуктів для місцевих мешканців.

Ситуація в унікальній заповідній зоні наближається до катастрофічної. Наслідки лісових пожеж є дуже небезпечним для життя людей та надзвичайно руйнівними для довкілля, адже вогонь знищує цілі екосистеми українських лісів, які потім важко буде відновити", - написала вона.

Денісова зазначила, що такі дії окупантів є порушенням чотирьох женевських конвенцій 1949 року та додаткових протоколів до них.

Вона звернулась до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення рф в Україну врахувати ці факти порушень прав людини рф в Україні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #Херсон #новини Херсон #Війська рф знищую #на півдні України #Кінбурнську косу #новини Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...