• Главная
  • Рашисти перетворили Маріуполь в одну велику могилу
16:30, 16 мая

Рашисти перетворили Маріуполь в одну велику могилу

Рашисти перетворили Маріуполь в одну велику могилу

Триває вісімдесят друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Маріуполь залишається однією з найгарячіших точок в країні. Сьогодні рашисти квітуче місто вже перетворили в одну велику могилу. 20 тисяч людей вже загинуло. Більше 10 тисяч можуть померти від хвороб, нестачі води, їжі та ліків. А окупанти продовжують імітувати нормальне життя.

Про це повідомляє редакція. 

Рашисти почали збирати заявки на скління. Обіцяють людям по 500 тисяч рублів за пошкоджене майно та по 3 млн рублів за загиблих. Але в масштабах Маріуполя тільки ці обіцянки будуть коштувати їм не менше 2,5 млрд доларів. А відбудова міста – ще як мінімум 12 млрд доларів. В них фейкові новини, фейкові обіцянки та фейкове майбутнє. Відродження Маріуполя можливе тільки під українським прапором. Ми вже бачили, що несе «рускій мір». Донецьк останні 8 років тільки занепадав. Годі й чекати, що відновити Маріуполь зможе держава, в якій селища далі, ніж 50 км від Москви, живуть як в 19 столітті – без водоводів, каналізаціі та газу.

Наразі у Центрі протидії дезінформації при РНБО України попереджають про чергову кампанію дезінформації рашистів. 

Цього разу йдеться про демонтаж завалів в тимчасово окупованому Маріуполі. Місця роботи мнс рф збігаються з місцями найбільших руйнувань чи місцями, руйнація яких набрала великого розголосу в інтернеті. 

Розібравши завали в дитячому відділенні та пологовому будинку лікарні №5, або в Драматичному театрі, очікується, що пропагандистська машина почне поширювати інформацію, що людських жертв не було. 

Таким чином, рашисти приховуватимуть сліди своїх злочинів проти українського народу. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...