• Главная
  • Німеччина спростовує українцям умови працевлаштування
11:30, 22 мая

Німеччина спростовує українцям умови працевлаштування

Німеччина спростовує українцям умови працевлаштування

У Німеччині планують змінити та пришвидшити умови отримання профкваліфікації для українців, яке є складним процесом, хоча спеціалісти потрібні. Так держава намагається підтримувати бажання біженців працювати.

Про це повідомила міністерка освіти Німеччини Беттіна Штарк-Ватцінґер виданню DW.

За словами міністерки, українські біженці повинні швидше влаштовуватися в країні і знаходити собі роботу. Тому міністерство розглядає можливість надавати профкваліфікацію українцям навіть після того, як вони влаштуються на роботу.

Водночас для того, щоб працювати в Німеччині, потрібно мінімально знати мову. І для цього влада підтримує безкоштовні онлайн-курси в освітніх центрах для дорослих.

Міністерка зазначила, що зараз Німеччина співпрацює з Україною для того, аби українські діти отримали німецький атестат про закінчення школи. За даними на початок травня, у школах ФРН навчається 90 тисяч українських дітей.

"Залишається сподіватися, що війна закінчиться в найближчому майбутньому і повернення буде можливим. Але ми також маємо підготуватися до того, що вони залишаться з нами довше", - сказала Штарк-Ватцінґер.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #Україна Німеччина #робота в Німеччині #новини Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...