• Главная
  • До України повернулися 60% біженців: чому вони не залишились за кордоном
16:30, 30 мая

До України повернулися 60% біженців: чому вони не залишились за кордоном

До України повернулися 60% біженців: чому вони не залишились за кордоном

Уже близько місяця кількість осіб, які в’їжджають в Україну, перевищує кількість осіб, які виїжджають з неї. З початку повномасштабної війни на Батьківщину повернулися 60% біженців. Цей відсоток скоро стане ще більшим.

Про це повідомив радник глави МВС Віктор Андрусів у своєму Telegram-каналі.

"7,6 млн українців вимушено виїхали з країни з початку повномасштабної війни, через наступ російських окупантів та постійну загрозу обстрілів. Попри ризики, що люди залишаться за кордоном, зараз ми спостерігаємо стійку тенденцію повернення українців додому. Таких уже 4,8 млн, тобто близько 60% від усієї кількості біженців. Логічно, що ця цифра буде зростати", - написав Андрусів.

За його словами, така тенденція спостерігається через те, що за кордоном не всім біженцям пощастило вдало влаштуватися. В багатьох випадках доводиться винаймати дорого житло, або жити в умовному спортзалі.

"Знайти кваліфіковану роботу також важко, оскільки потрібно знати мову і ще й на професійному рівні. Тому не потрібно боятись, що українці не повернуться додому. Статистика конфліктів показує, що 80% повертаються після завершення війни, з них 50% повертаються ще до завершення", - зазначив Андрусів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #Маріуполь #новини Україна #біженці Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...