• Главная
  • Заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій можна подати через платформу "єДопомога"
16:00, 31 мая

Заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій можна подати через платформу "єДопомога"

Заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій можна подати через платформу "єДопомога"

Заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій з 31 травня можна подати через соціальну платформу "єДопомога".

Про це повідомили в пресслужбі Міністерства соціальної політики України.

"Від сьогодні люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі єДопомога заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій. Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку.

Цей номер можна дізнатись в особистому кабінеті або у застосунку Банку, де відкритий банківський рахунок людини", - розповіла міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Також вона наголосила, що дані, які людина вказує у заявці, верифікуються на основі даних з державних реєстрів. Верифіковані заявки передаватимуться міжнародним організаціям, які прийматимуть рішення щодо виплат на основі пріоритетності вразливих категорій отримувачів та наявності коштів для здійснення таких виплат.

Нагадаємо, Уряд ухвалив розроблене Міністерством соціальної політики рішення, яке забезпечує можливість поширити додаткові виплати від міжнародних організацій на мешканців територій, які окуповані, деокуповані або знаходяться в зоні активних бойових дій (відповідно до постанови КМУ від 16 квітня 2022 року № 457 "Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України").

Заявку на грошову допомогу від міжнародних організацій можна подати через платформу "єДопомога", фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #Маріуполь #Рубіжне #новини Луганськ #новини Україна #виплати від міжнародних організацій
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...