• Главная
  • Чому не можна пити чай з ложкою в чашці
14:00, 1 июня

Чому не можна пити чай з ложкою в чашці

Чому не можна пити чай з ложкою в чашці

Існує думка, що ложку не можна залишати у чашці з чаєм. Йдеться не лише про забобони та норми етикету. Іноді цю рекомендацію пов'язують із збереженням смакових якостей напою: нібито метал, з якого виготовлена ​​ложка, може вступити в реакцію з чаєм та зіпсувати його споживчі властивості, повідомляє редакція.

Вплив металу на чай

Колись давно для виготовлення ложок могли використовувати метали, які були здатні якось вплинути на смак чаю. Зараз їх можна знайти в музеях і колекціонерів, але в побуті вони вже не використовуються.

Сучасні металеві ложки з нержавіючої сталі абсолютно нейтральні. Якщо ви залишите в чаї дерев'яну ложку, якою до цього борщ їли, то вона, природно, на смак вплине. 

Етикет та небезпека

Тим часом, згідно з чайним етикетом, ложку після розмішування цукру обов’язково потрібно вийняти з чашки і покласти на блюдце.

Також залишена в чашці, може заважати насолоджуватися чаюванням. Коли чашку піднімають або нахиляють, ложка гримить, стукаючи об стінки, і намагається вивалитися з посуду, через що напій може розплескатися. Це, своєю чергою, може призвести до опіку. Крім того, ложкою можна пошкодити особу чи очі під час пиття. 

Народні забобони

Багато дівчат, чули від своїх мам чи бабусь фразу, що не можна пити чай із ложкою у чашці, адже "заміж не вийдеш". Подібні повір’я та заборони у народі з’являлися не просто так, а шляхом спостереження та зіставлення, тому не вірити в них немає підстав.

Чому ложку не можна залишати в кухлі з чаєм:

  • можуть переслідувати хвороби та всілякі негаразди, адже через металеву ложку в напій можуть проникнути злі духи;
  • молодим дівчатам, залишена в чаї ложка обіцяє сварку і розлучення з коханим, і навіть може призвести до безшлюбності або невдалого заміжжя;
  • тим, хто одружений — ложка в чаї може стати причиною частих сварок і навіть призвести до розлучення.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #Маріуполь #Рубіжне #новини Луганськ #новини Україна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...