• Главная
  • Дружина командира "Азова" розповіла про умови утримання захисників Маріуполя в рф
20:30, 5 июня

Дружина командира "Азова" розповіла про умови утримання захисників Маріуполя в рф

Дружина командира "Азова" розповіла про умови утримання захисників Маріуполя в рф

Бійців із маріупольського полку "Азов" зараз утримують у переповненому слідчому ізоляторі, на всіх полонених не вистачає води та їжі. Рідні військових зараз домагаються, щоб у СІЗО потрапила третя сторона і показала, що там відбувається насправді. Зокрема, вони звернулися до Червоного Хреста, який брав участь у тому, щоб схилити керівництво росії до безпечного виведення захисників із заблокованого росіянами заводу "Азовсталь".  

Про це повідомляє редакція з послиланням на "Українську правду".

Неможливо подивитися, в яких реально умовах утримуються захисники 

Дружина командира маріупольського полку "Азов" Дениса Прокопенка - Катерина розповіла в інтрев'ю, що умови утримання українських військовослужбовців у СІЗО потребують покращення. 

"Ми знаємо, що саме СІЗО переповнене і, звичайно, деяких ресурсів, можливо, не вистачає. Знову ж таки, їжа, вода – все потребує покращення. Зараз ми хочемо це питання якнайшвидше вирішити, щоб Червоний Хрест залучив якомога більше своїх зв'язків, ресурсів, щоб покращити все, що зараз там у хлопців", – розповіла Прокопенко.

Вона зазначила, що зараз неможливо подивитися, в яких реально умовах утримуються захисники Маріуполя. 

"У нас немає звіту від них, немає фотофіксації, відеофіксації від третьої сторони, які там справді умови. У нас є лише фото та відеофіксація російської сторони. З огляду на ці відеоматеріали, ми можемо зрозуміти, що там є тільки російська сторона. А нам потрібна третя незалежна сторона, яка покаже реальні умови", – пояснила Катерина.

Дружина командира "Азова" розповіла про умови утримання захисників Маріуполя в рф, фото-1

В мене не було й немає зв’язку з моїм сином

Мама іншого бійця полку "Азов" Іллі Самойленка Алла панікує через те, що з родичами полонених військових влада не підтримує жодної комунікації

"В мене не було й немає зв’язку з моїм сином. Жоден з органів влади не переходить в особисту комунікацію з родичами захисників Азовсталі. Я можу розповісти те, що всі і так знають. Про наших бійців з Азовсталі практично немає інформації. Доходить фрагментована та не дуже приємна інформація. Ця інформація часто кидає просто у відчай і дуже важко боротись з тим, щоб не прислухатись до цих новин. Офіційної інформації від української влади немає", - розповіла Самойленко телеканалу "Еспресо".

Мама Іллі також додала, що їм повідомили про те, що операцією зі звільнення українських бійців з Азовсталі буде займатись ГУР МО України.

"Ми дуже сподіваємось, що це матиме хоч якийсь результат найближчим часом. Дуже хочеться дізнатись більше про наших дітей. Я думаю, що нам можуть не розповідати всього, бо близькі люди бійців часто є причиною витоків інформації. Однак те, що немає жодних новин про бійців з Азовсталі залишається фактом", - додала Самойленко. 

Їм потрібна підтримка, їх потрібно повернути додому

А сестра командира 36 окремої бригади морської піхоти Сергія Волинського (Волини) взагалі закликала суспільство і блогерів просити повернення героїв Азовсталі додому.

"Зараз люди починають забувати про подвиг наших захисників. Нас просили мовчати, щоб не нашкодити, але не потрібно думати, що історія героїв Азовсталі вже закінчилася. Їм потрібна підтримка, їх потрібно повернути додому", – сказала сестра морпіха Волини Тетяна Харько на брифінгу родин захисників Маріуполя.

Вона наголосила, що Волина свого часу пообіцяв сину, що повернеться до сім'ї.

"Я впевнена, що такі обіцянки дав кожен син, кожен брат, чоловік, кожен батько Азовсталі, батько Маріуполя", - сказала Тетяна.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #Маріуполь #Рубіжне #новини Луганськ #новини Україна #Азов #Азовсталь #Зеленський
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...