• Главная
  • Що буде, якщо здати міну чи снаряд на металобрухт
14:00, 16 июня

Що буде, якщо здати міну чи снаряд на металобрухт

Що буде, якщо здати міну чи снаряд на металобрухт

В Україні, в тому числі на Дніпропетровщині трапляються випадки загибелі чи травмування людей від мін та вибухонебезпечних предметів під час польових робіт чи прогулянки. Ради безпеки громадян снаряди на металобрухт здавати заборонили. За це чекає відповідальність, як і за їхнє використання у злочинних цілях.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

"Деякі громадяни намагаються здавати вибухонебезпечні предмети на металобрухт або навіть використовувати у злочинних цілях. Нагадую, такі дії неприпустимі, небезпечні та суворо караються правоохоронними структурами", - розповіла речниця Міністерства внутрішніх справ Олена Матвєєва на брифінгу.

Також вона закликала українців відвідувати лише ті місця на природі, які гарантовано перевірені піротехніками.

Матвєєва нагадала, що в жодному разі не можна підходити до вибухонебезпечних предметів і тим більше – стосуватися їх, а у разі виявлення – телефонувати за телефонами "101" та "102".

Також можна використовувати застосунок "Розмінування України" та інтерактивний сервіс "Протилежна діяльність ДСНС України".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #новини Україна #металолом Дніпро #металолом Кривий Ріг #новини Кривий Ріг #новини Новомосковськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...