• Головна
  • ВВП України впаде на третину, інфляція прискориться, - НБУ
12:00, 22 червня 2022 р.

ВВП України впаде на третину, інфляція прискориться, - НБУ

ВВП України впаде на третину, інфляція прискориться, - НБУ

Через війну в Україні очікується падіння Внутрішнього валового продукту більш як на третину та суттєве прискорення інфляції. Та фінансування потреб бюджету та поповнення міжнародних резервів можливі завдяки масштабній фінансовій допомозі країн-партнерів.

Про це повідомили в звіті Національного банку України про фінансову стабільність країни.

Задля уникнення неконтрольованої девальвації та відпливу капіталу, тимчасово зафіксували обмінний курс та запровадили валютні обмеження, підтримуючи валютний ринок інтервенціями.

"Падіння економічної активності матиме тривалий негативний вплив на доходи бізнесу та населення, а отже і на якість кредитного портфеля банків. Це також призведе до зменшення попиту на послуги фінансового сектору", - зазначили в Нацбанку.

При цьому фінансування потреб бюджету та поповнення міжнародних резервів можливі завдяки масштабній фінансовій допомозі країн-партнерів.

Зазначимо, що згідно з весняним прогнозом Світового банку, обсяг виробництва в Україні, ймовірно, скоротиться на приголомшливі 45,1% цього року, оскільки війна призвела до закриття підприємств, скорочення експорту та унеможливило економічну діяльність на великих територіях країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#056 #Днепр #новини Дніпро #Дніпро #новости Днепр #новини Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...