• Головна
  • В Україні просять заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій
15:00, 5 липня 2022 р.

В Україні просять заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій

В Україні просять заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій

1 вересня освітній процес в Україні відновиться в режимі офлайн, і всі діти, студенти, учні мають піти до шкіл, до університетів, до коледжів, до закладів професійно-технічної освіти. Зараз проводиться аудит шкіл щодо того, чи є у них бомбосховища, щоб забезпечити безпеку дітей та педагогів. На Веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України з'явилася петиція з проханням заборонити очне навчання у всіх навчальних закладах до закінчення воєнного стану і військових дій.

Про це повідомляє редакція. 

Петиція опублікувала Марія Горшенева 8 червня і вона вже набрала необхідну кількість голосів для розгляду президентом України. 

Посилаючись на звернення заступника міністра освіти та науки Андрія Вітренко щодо відновлення навчального процесу в режимі "офлайн", авторка петиції цитує:

"Що стосується початку нового навчального року. Хочу повідомити батькам, учням, студентам: 1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі діти, студенти учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти".

Марія Горшенева відмічає, що в Україні російські загарбники знищили 20% шкіл і дитсадків. Згідно словам заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенко, президент Володимир Зеленський доручив відновити до 1 вересня якомога більше зруйнованих та пошкоджених російськими військами шкіл.

Слід зазначити, що не всі навчальні заклади мають бомбосховища і шляхи евакуації. Деякі заклади освіти мають вузькі коридори та сходові прольоти.

Якщо говорити про початкові школи та дитсадки, то вік учнів вимагає ще більшої уваги викладачів та вихователів під час екстренних подій.

Авторка петиції наголошує і на присутність емоційної напруги. Неможливість сконцентруватись на навчанні, коли тільки-но закінчилась повітряна тривога. 

Також на освітній процес може впливати і тривалість повітряних тривог. Під час повітряної тривоги потрібно негайно прямувати до укриття. До прикладу авторка петиції згадала, місто Київ. Так 06 червня 2022 року, де повітряна тривога почалась в 10:21. Загроза ракетного удару минула в 13:09. (дану інформацію можна перевірити в офіційному додатку "Київ Цифровий").

Авторка петиції задає питання: Що учням робити 2 години 48 хвилин в сховищі? Як при цьому триватиме навчальний процес? Чи можливо проводити уроки в сховищі для всіх учнів/студентів одночасно?

Також Марія Горшенева наголошує, що частина населення була евакуйована закордон. Сім'ї, яким нема куди повертатись. Діти, яким для щоденного очного відвідування школи потрібен портфель, канцелярія, книжки, зошити і т.д. Все що треба при онлайн навчанні - телефон/ноутбук/комп'ютер зі зв'язком. Нотатки і завдання можна робити на цьому ж пристрої.

"Наостанок хочу спитати: що ви робите? Чиє це хворе бажання, побачити, як дитина біжить до або зі школи, під повітряну тривогу", - підсумувала Марія Горшенева. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...