• Головна
  • Темний День вибачень: українці ніколи не мають пробачати росіян
17:00, 8 вересня 2022 р.

Темний День вибачень: українці ніколи не мають пробачати росіян

Темний День вибачень: українці ніколи не мають пробачати росіян

Триває сто дев’яносто сьома доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Сьогодні українці могли долучитися до Дня вибачень, а чи є за що нам його просити. Хіба вині українці у тому, що рф не припиняє терору проти мирних жителів країни. Світ звісно співчуває і як може допомогає, але в цій битві саме українці на передовій, а нас нахабно звинувачують у розгортанні конфлікту. 

Редакція розкаже за що ми ніколи не маємо пробачати росіянам. 

Нахабне викрадення Криму, підігрівання, фінансування сепаратизму і бойові дії на Донбасі, вісім років у стані кровопролитної війни і домовленості, які не варті паперу... а ще геноцид, який росія зі своїм союзником білоруссю повномасштабно розпочала 24 лютого 2022 року проти України.

То як українці можуть пробачити вбивства своїх дітей. Станом на ранок 8 вересня 2022 року більше ніж 1125 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 383 дитини загинули та понад 742 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 389, Харківській - 205, Київській - 116, Миколаївській - 72, Чернігівській - 68, Луганській - 61, Херсонській - 55, Запорізькій - 46, Дніпропетровській - 26.

Через бомбардування та обстріли збройними силами рф пошкоджено 2472 заклади освіти. З них 289 зруйновано повністю.

Як можно пробачити ґвалтування жінок, катування і пограбування цим нелюдам? 

Що саме ми ніколи не пробачимо росіянам – дивіться у матеріалі Центру стратегічних комунікацій.

Не пробачимо ми і намагань знищити нашу культуру. Від початку повномасштабного вторгнення зафіксовано 464 епізоди воєнних злочинів росії проти української культурної спадщини. За даними Міністерства культури та інформаційної політики України, внаслідок обстрілів російських окупантів зазнали руйнацій і пошкоджень 139 об'єктів культурної спадщини України.

Історія Дня вибачень

Цікаво, що історія цього милого свята має політичне підґрунтя. У цей день 1974 року 38-й президент США Джерал Форд видав президентську прокламацію, яка прощала Річарду Мілгаусу Ніксону, його попереднику, всі проступки, причетні до Вотергейтського скандалу.

Цей скандал був пов'язаний з президентськими виборами 1972 року. Конкретніше – зі спробами встановлення прослуховувальних пристроїв у штабі Демократичної партії. Він тривав майже 2 з половиною роки та завершився відставкою Ніксона через загрозу імпічменту.

Ідея Дня вибачень так припала до вподоби американцям, що вони перетворили її на традицію. Згодом просити прощення за свої вчинки у визначену дату почали й в інших країнах світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий стан #Дніпро #Україна #056 #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #Мелітополь #0619
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...