Новини компаній
10:14, 7 лютого 2023 р.
В який час грабують квартири
Новини компаній
Поліцейська статистика вказує, що кількість квартирних крадіжок розподіляється протягом доби нерівномірно. Пік активності зловмисників посідає певний годинник. Сьогодні ми розповімо, в який час доби ваше житло наражається на найбільшу небезпеку і як від неї захиститися.
https://oib.com.ua/ru/ohorona-zhytla/ohorona-kvartyry/
Аналітика пограбувань: кількість крадіжок залежно від часу
Статистика виявляє таку залежність кількості крадіжок від часу доби:
00:00–06:00 – 13,5 %;
06:00–12:00 – 16,5 %;
12:00–18:00 – 40 %;
18:00–00:00 – 30%.
Максимальна активність домушників припадає на два часові проміжки:
09:00–13:00. У цей час мешканці багатоквартирних будинків вирушають на роботу чи навчання;
15:00–17:00. Це час безпосередньо перед поверненням мешканців додому.
Зловмисники, що спеціалізуються на нічних крадіжках, зазвичай діють у період з 01:00 до 05:00. Часто вони потрапляють до квартир через відкриті двері або вікна. Перед сном рекомендується перевірити замки та закрити вікна, особливо якщо ви живете на першому, другому або останньому поверсі.
Наведений «графік» не означає, що о 19:00 крадіжка більш вірогідна, ніж о 09:00. Перевіряти замки та бути настороже слід у будь-який час доби. Навіщо злодіям ваша квартира? Навіть якщо вона порожня, пограбування можна не уникнути у майбутньому.
Однак, така статистика дає корисну інформацію: зловмисники намагаються проникнути у квартиру, коли більшість мешканців багатоквартирного будинку відсутня. Безпека вашого майна буде під загрозою - таким чином, треба самотужки убезпечити квартиру.
Як злодії потрапляють до квартири
Кожен день жертвами злодіїв стають приблизно 100 власників квартир. Розглянемо найбільш уразливі місця вашого житла, через які злодюжки можуть потрапити на вашу територію.
Через вхідні двері. Перед цього методу припадає близько 60% квартирних крадіжок. Але й тут є свої тонкощі та класифікації. Розглянемо деякі з них.
Через балкон та вікно. Цей спосіб вибирають близько 40% домушників. До них під приціл потрапляють мешканці перших двох поверхів і навіть ті, чиї квартири розташовані під дахом.
Через пролом стін. Найрідкісніший, але все ще актуальний не лише в Голлівуді спосіб. Як правило, страждають від дій таких угруповань (а провернути таке поодинці жодному злодії не під силу) мешканці сталінських будинків або будівель з дерев'яними перекриттями. Таким чином, в теорії, потрапити у квартиру можна навіть через підвал.
Як убезпечити квартиру від злодіїв
Оптимальний варіант – охоронна GSM-сигналізація. Це комплекс обладнання, куди входять датчики відкриття вікон/дверей та руху, а також контрольна панель, що обробляє інформацію, що надходить, та інформує охоронну компанію про порушення кордонів.
Система працює наступним чином:
залишаючи будинок, власник квартири включає охорону;
датчики здійснюють контроль та фіксують незаконне проникнення у квартиру, навіть коли ніч і немає світла;
панель управління надсилає сигнал на моніторинговий пульт;
диспетчер обробляє заявку та передає повідомлення групі швидкого реагування;
ГБР прибуває на місце протягом 5–7 хвилин та зупиняє зловмисників.
За бажанням, охорона доповнюється іншими елементами:
відеокамерою з ІЧ-підсвічуванням для відеофіксації порушення;
брелоком із тривожною кнопкою для екстреного виклику ГБР;
датчиками витоку води та газу для запобігання комунальним аваріям;
протипожежними датчиками диму та температури.
Охоронна система - сучасний метод, який використовує сучасна компанія. Він не залежить від людського фактора та енергопостачання, а діє автономно. Отже, забезпечує контроль квартири та охороняє майно в будь які години.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:27
5 грудня
17:41
5 грудня
16:55
5 грудня
12:33
3 грудня
live comments feed...