• Головна
 • Протезування зубів: вибираємо найкращий метод
Новини компаній
15:04, 8 березня

Протезування зубів: вибираємо найкращий метод

Новини компаній

Тим, хто втратив один або кілька зубів, доводиться вибирати між мостоподібними протезами та імплантами. Це два найпопулярніші методи протезування, які мають суттєві відмінності. Найважливішим критерієм для багатьох стає ціна імплантації, але не все так очевидно. Про те, чим відрізняється протезування мостоподібними протезами від імплантації, розповідатимуть наші постійні консультанти – стоматологи клініки Verno (Харків).

Імплантація зубів у стоматології Verno (Харків)

Імплантація зубів у стоматології Verno (Харків)

Плюси і мінуси зубних мостів

Це відносно швидкий процес протезування, оскільки вони фіксуються на сусідних зубах. Процедура займає менше часу від початку до кінця і може бути завершена протягом тижня або двох.

Проста процедура

Оскільки протезування не вимагає хірургічного втручання, це простіший процес порівняно з імплантацією зубів. Якщо у вас є такі звички, як куріння і жування тютюну, зубні мости будуть рекомендованим варіантом.

Стан здоров’я

Якщо у вас є будь-які з наведених нижче проблем зі здоров’ям і залежно від їх тяжкості, міст може бути для вас оптимальним рішенням:

 • Недавній інфаркт міокарда
 • Операція на серцевому клапані
 • Проблеми з кровотечею через дефіцит фактора 8 або фактора 9 у крові
 • Активне лікування раку
 • Зловживання наркотиками
 • Остеопороз
 • Артрит

Якщо ви приймаєте кортикостероїдну терапію

Як завжди, обов’язково проконсультуйтеся зі своїм стоматологом, щоб ви могли прийняти найкраще для себе рішення.

При цьому мостоподібні протези не такі природні, як імплантати, і тому не такі естетичні. Втрата кісткової тканини відбувається в області відсутнього зуба, що може виглядати неестетично, ускладнити очищення, що призведе до утворення зубного каменю, зниження рівня ясен, а також спричинить неприємний запах з рота. Також вони потребують періодичної заміни: в середньому кожні 4-7 років. Не забувайте, що підготовка зубів до моста потребує обточування абсолютно здорових зубів.

Імплантація і мост: ціна протезування

Часто вартість є вирішальним фактором, коли справа доходить до вибору варіанту лікування. А у випадку зубних імплантів проти зубних мостів вартість може бути оманливою.

Зубний міст може коштувати вдвічі нижче, ніж імплант. Майте на увазі, що вартість обох не включає будь-які додаткові процедури або терапію, які можуть знадобитися заздалегідь. Імплантація зубів займає більше часу, у цьому випадку більш важливий стан здоров’я і коштує вона значно дорожче. В чому сенс? Якщо простими словами, відповідь полягає в тому, що зубні імпланти довговічніші порівняно з мостами.

Зубний міст через деякий час доведеться замінити, тоді як точно встановлені імпланти можуть служити 40 років і більше. До того ж вони не зрівняні з мостами в області комфорту та естетики.

Згідно зі статистикою, в Харкові імплантація зубів (більш детально – https://verno.com.ua/ua/implantaciya/), є вибором для 60% пацієнтів. Її основні переваги:

 • Однією з найбільших переваг імпланту є те, що він повністю відновлює жувальну здатність. Більшість пацієнтів не можуть відрізнити свої природні зуби від імплантованих.
 • У той час як зубний міст може служити лише близько 10 років або близько того, зубні імпланти можуть служити все життя.
 • Зубні імплантати запобігають втраті кісткової маси, яка відбувається в щелепі, коли немає коренів зубів (або імплантів), які стимулюють кістку щелепи.
 • Проміжок від відсутніх зубів може спричинити зміщення сусідніх зубів у його бік. Це змінює положення зубів і може вплинути на прикус, здатність жувати і зовнішній вигляд. Це може спричинити перешкоди, які пізніше ускладнять заміну зуба. Поганий прикус також може призвести до проблем із скронево-нижньощелепним суглобом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...