• Головна
  • Про масовану атаку дронів на 11 областей заявили у рф
09:20, 6 травня

Про масовану атаку дронів на 11 областей заявили у рф

Одинадцять областей в Росії сьогодні вночі, 6 травня, зазнали атаки безпілотниками. У міноборони РФ відзвітували про збиття 105 БпЛА.

Як повідомив мер Москви Сергій Собянін, вночі 19 безпілотників збито в Підмосков’ї.

За словами чиновника, дрони летіли на Москву з різних напрямків. Уламки одного з БпЛА влучили в житловий будинок на Каширському шосе в Москві.

Через атаку дронів не менше ніж 10 літаків, що летіли до Москви з інших міст, тимчасово перенаправлені на посадку до Нижнього Новгорода і Санкт-Петербурга через обмеження в роботі столичних аеропортів.

За даними міноборони РФ, окрім Московської області, безпілотники атакували Брянську, Воронезьку, Пензенську, Калузьку, Бєлгородську, Липецьку, Самарську, Володимирську, Курську та Ростовську області.

Про масовану атаку дронів на 11 областей заявили у рф, фото-1

Інформує glavnoe.in.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...