
12:14, Сьогодні
Собянін заявив про нову атаку безпілотників на Москву . У Підмосков'ї пролунали вибухи
Вранці понеділка, 22 червня, Москву атакували безпілотники. Мер міста Сергій Собянін стверджує, що російська ППО нібито збила щонайменше півсотні дронів, які рухалися у бік столиці країни-агресорки.
Про це інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Собянін стверджує, що з початку доби було збито 59 БпЛА, які летіли на Москву.
Міноборони РФ заявило, що за ніч над низкою регіонів Росії, включаючи Московську область, та окупованими територіями України (Крим) нібито збили 301 дрон.
«На місці падіння уламків працюють фахівці екстрених служб», — написав Собянін у своєму Telegram.
Детальної інформації про наслідки атаки мер Москви не повідомив.
У пресслужбі Росавіації заявили, що в московських аеропортах Шереметьєво, Внуково, Жуковський та Домодєдово запроваджені тимчасові обмеження на прийом і випуск повітряних суден.
Інформує uainfo.org
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини